на мою думку не важко тому щоми ще не в 10-11 класах і ще нам не важко тому нам не задають стільки багато завдання ляк у старших класахі в нас немає ще багато предметів та домашніх завдань і тому я вважаю що 5 класникам бути не важко
Спасибо
Ответ дал: Гость
зайцi приносять тiльки корiсть iх виращюють а потiм iдять я вражаю що це користь
Ответ дал: Гость
гості говорили по-нашому. діти гуляли по-нашому парку. пісня звучала по-нашому.
Популярные вопросы