в основу поділу слів на частини мови покладено принцип єдності морфологічного і синтаксичного значення.
Объяснение:
Ну якось так
Спасибо
Ответ дал: Гость
існує вислів: "чистота - запорука здоров*я". він означає, що якщо у людини чиста кімната, речі, одяг, відсутність пилу на полицях, вона почуватиме себе комфортно та здорово. але як же тримати все у чистоті?
"чисто не там де прибирають,а там де не смітять".я погоджуюсь з цим. щоб усе було в чистоті потрібно прибирати за собою,класти речі на місце. здається,що нічого не станеться,якщо кинути маленький папірець на підлогу або землю,але саме такі сміттячка створюють купу бруду.неправ той, хто думає, що прибирати це не його обов*язок,а двірника чи прибиральниці.кожна вихована людина повинна слідити за собою та за своїми вчинками.
отже, чистота-це не тільки запорука здоров*я та краси,це ще прояв моральності людини.
Ответ дал: Гость
звичайно, у такому тексті може іти розповідь про істоти, які захищають ліс. хижаки (вовки, лиси) з"ї слабких, хворих, не їм розмножуватися та заражати інших звірів у лісі. птахи пої безліч комах, які можуть зашкодити рослинам. бактерії та гриби очищують грунти від залишків вмерлих тварин та рослин.
а ще коли трапляється занадто велике розростання чи розмноження якогось одного виду, то їхні вороги, що харчуються ними стають собі на радість ще й санітарами лісу. наприклад : здавалося б зовсім безпечна тваринка така як заєць може завдати великої шкоди лісу, коли її особин стає дуже багато, пої кору дерев. до листя та гілок перестане надходити корисні речовини з кореню, і рослина загине. не буде їжі не для самих зайців, не для інших травоїдних, не для хижаків. вовки, лиси, сови стають в такій ситуації не злими хижаками, а рятівниками цілого лісу.
Популярные вопросы