Розумна людина завжди знає, коли слід сказати. а коли краще промовчати. адже недаремно кажуть - мовчання золото. і розумна людина завжди дотримується цього правила, не плеще язиком даремно. дурень же навпаки, толком нічого не знаючи і не розуміючи, може бовкнути зайве, може говорити про такі речі, в яких він абсолютно некомпетентний.
Спасибо
Ответ дал: Гость
якби я був чарывником я б сказав
-люди не сварыться
Ответ дал: Гость
кожна людина без винятку чогось боїться. може вона і сама незнає, але є щось що доведе її до заляконого стану. це млжуть бути звичайна фобія темноти чи нещасної тваринки, яка сама боїться вас напевно навіть більше чім ви. все це обумовлює негатив ну нашому житті. тому потрібно боротися з страхом. якщо не можеш побороти його зараз, то побори потім, але обовязково не залишай так як є. бо тільки так ми становимся сильнішими та кращими і це є путь до самопізнання
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Як зрозуміти вислів мудрий не все скаже що знає а дурень не все знає що каже...
Популярные вопросы