береза- чудове дерево.воно гарне у всі пори року. але найкрасивіша берізка на весні, коли з.являються перші листочки і ніжні сережки.у неї незвичайна кора - біла з чорними смужками.деревце подібне до дівчини, таке ніжне, красиве, тендітне.
Ответ дал: Гость
в лісі обов'язко треба оберігати природу. в лісі не потрібно кричати, щоб не наполохати птахів і інших тварин. не треба залишати вогонь без нагляду, якщо вийшли на природу. в зимку робити птахам годівнички.
Популярные вопросы