у кожної людини дуже багато справ. і якщо вона не виконала її вчасно, то втратила свій дорогоцінний час. а часом треба дорожити. тому що на наступний день справ буде ще більше. і їй буде шкода втраченого часу. а згаяний час вже не можна повернути. наприклад я,використовую кожну вільну хвилину для навчання і намагаюся не відкладати роботу на завтра.
Ответ дал: Гость
не стоїть на місці.змінюються часи.кожна людина, яке б небуло століття повинна творити добро. кожна людина хоч раз у житті зробила 1 добру справу. яке принесло удачу не тільки їй самій.за добру справу ми повинні постояти. що це означає? що добре діло ми повинні поважати і постояти, захистити його. ну шось таке
Ответ дал: Гость
гарних квітів. ніжними руками. на щедрих полях. безкраїм просторам.
Ответ дал: Гость
— доброго дня, пане. чи не будете ласкаві мені ? — доброго дня. звичайно. яке у вас питання? — розумієте, у моєї племінниці завтра день народження. хочу подарувати тваринку, щоб і очі радувала, і клопіт не завдавала. кого б ви порекомендували? — подивіться на цього чудового папугу. буде весело цвірінькати и підіймати настрій.— цей варіант одразу відпадає. бітько дівчинки страждає на головний біль. думаю, зайвий гамір у домі йому не потрібний.
—тоді візьміть маленького хом'ячка. багато клопіт він не завдасть, але привчити дівчинку до відповідальності.— слушна думка. але ж просто я його не принесу. потрібна ще, мабуть, клітка і корм, хоча б на перший час.— усе це є в нашому магазині. можете бути спокійні.зараз принесу все потрібне.— будьте так ласкаві.— ось і маленький хом'як зі своїм "приданим".забирайте.з вас 250 гривень за все.— гарно дякую за . до побачення.— звертайтесь ще. хай вам щастить.
Популярные вопросы