скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
не делай зла другому человеку, это зло обязательно вернется к тебе
Ответ дал: Гость
все залежить, яка це людина.деякі з людей можу дуже зазнаватися.через їхню гордість вони думатимуть, що вони найкращі і припинуть розвиватися.
інші доводять,що вони гідні похвали.ці люди будуть працювати над собою, щоб людина, яка її похвалила сказала знову"недарма я її похвалил".
Ответ дал: Гость
слово-основна одиниця мови. мову називають найважливішим засобом спілкування, та якщо вдуматися, то основою і спілкування, і впливу, і пізнання є саме слово. завдяки словам ми можемо виразити свої думки і почуття, емоції і мрії. подумаймо: коли б не було мови, слів, звуків, ми не могли б розуміти один одного. зараз часто можна зустріти одну з форм насильства-кулаки та бої. не дійшовши згоди ми вступаємо в бій. а коли б просто поговорили то, я впевнена, дійшли б згоди чи компромісу. словами можна вплинути на людину: заспокоїти чи розсердити, домовитися з нею чи навпаки. отже погодбтеся: завдяки словам нам жити легче. а хіба ні?
Популярные вопросы