Прикладка — це слово чи сполучення слів, що дають другу назву предмету, особі, повідомляючи додаткову інформацію у вигляді його ознаки. Є види прикладок, які не беруться у лапки, а пишуться або через дефіс, або виділяються комами чи тире. Отже, прикладка — це різновид означення (підкреслюється хвилястою лінією)
Спасибо
Ответ дал: Гость
мабуть у кожному українському подвір*ї росте кущ калини.
навесні вона вбирається білим цвітом, мов наречена. а між ним шепоче широке сліпучо-зелене листя.після дощу на листочках дзвенять краплинки роси.
коли приходить осінь, кущ зачаровує нас своїми червоними кетягами, які тримають міцні стебла, багряним листям .у ягодах калини поєдналося красиве і корисне, тому що вони гарні ліки.
мої бабуся з дідусем люблять сидіти під калиною літніми вечорами, насолоджуючись її красою.
Ответ дал: Гость
опинитися просто неба (переведите на это выражение, и я вам скажу наречие – если это очутиться под открытым небом, значит: без жилья, на улице, в переносном значении – без работы, без средств к существованию) ,намокнути до останьої нитки (полностью) ,кинутися з усіх ніг ( швидко ) ,не мати кінця-краю(нескінченно, безмежно) ,йти як не своїми ногами (неуверенно, пассивно),спати без задніх ніг (недвижимо) ,жити на широку ногу (багато)
Популярные вопросы