кожна людина мріє здобути гарну професію,стати успішною,досягти чогось у житті.а для цього треба докласти неабияких зусиль.навчаючись ми створюємо наше майбутнє.і яким воно буде успішним чи ні залежить тільки від нас.для того щоб отримати спеціальність у вищому навчальному закладі треба добре вчитись у школі.
отже,знання-це багатство,яке ніхто не зможе в нас забрати.маючи такий скарб,ми зможемо досягти успіхів у житті.
Ответ дал: Гость
батько й мати – найрідніші і найближчі кожному з нас. від них ми одержуємо життя. вони вчать нас людських правил, оживляють нам розум, в наші вуста добрі слова. тому треба поважати своїх батька й неньку, тому, що вони нам дали це життя, тому що вони у нас єдині і більше таких немає на землі.
якщо ми будемо їх поважати то життя в нас буде краще ,як кажуть добро повертається добром.
Ответ дал: Гость
існує вислів: "чистота - запорука здоров*я". він означає, що якщо у людини чиста кімната, речі, одяг, відсутність пилу на полицях, вона почуватиме себе комфортно та здорово. але як же тримати все у чистоті?
"чисто не там де прибирають,а там де не смітять".я погоджуюсь з цим. щоб усе було в чистоті потрібно прибирати за собою,класти речі на місце. здається,що нічого не станеться,якщо кинути маленький папірець на підлогу або землю,але саме такі сміттячка створюють купу бруду.неправ той, хто думає, що прибирати це не його обов*язок,а двірника чи прибиральниці.кожна вихована людина повинна слідити за собою та за своїми вчинками.
отже, чистота-це не тільки запорука здоров*я та краси,це ще прояв моральності людини.
Ответ дал: Гость
я дуже люблю читати книжки.чому? тому що книга є найкращим порадником для всіх.недарма в народі кажуть: "хто багато читає,той багато знає","книга вчить, як на світі жить","з книгою жити - з добром дружити".
книги відкривають нам світ, уявити минуле, зазирнути в майбутнє.той, хто багато читає, краще мислить, вміє правильно висловлювати свою думку.
отож,шануймо,бережімо,читаймо книжки,бо в них зберігається мудрість багатьох поколінь.
Популярные вопросы