пісня завжди іде пліч-о-пліч з людиною. коли нам добре, ми співаємо веселі пісні, танцюємо,веселимося. а коли погано на душі, коли не можливо сказати і описати ту біль, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти. у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
птах цінується своїм забарвленням, а людину зустрічають не по одягу, а по розуму.
зовні людина може бути дуже гарна. а як до справи – то нічого не знає і не вміє. люди цінують один одного за розум та інші якості. тільки звіри обирають собі пару за найкраще пір’я та спів.
тому справжньою красою людини вважають розум і знання
Ответ дал: Гость
- які фільми тобі більше подобаються? сучасні чи старі?
- мені більше подобаються сучасні фільм.
- а чому?
- в сучасних фільмах є багато чого нового, а у старих менше розповідається про нові речі і вони чорно-білі. а нові фільми кольорові.
- так ти правий. мені теж подобаються сучасні фільми.
Ответ дал: Гость
про яке слово потрібен твір- про укрвїнську мову,чи російську?
Популярные вопросы