я дуже люблю екскурсії.багато чула про старий ботанічний сад у києві.там ростуть рідкісні дерева.є теплиці із саджанцями.наш клас на канікулах поїде туди на екскурсію.я хочу побачити клени різних сортів,розкішні магнолії,голубі ялини,рослини з червоної книги україни.екскурсія нам розкаже про історію створення ботанічного саду,видатних людей,що долучились до цього.після екскурсії пожна придбати саджанці деяких рослин.я мрію виростити таку рослину на згадку про цікаву екскурсію.
Ответ дал: Гость
люди повинні говорити правду, гірку чи добру, але повинні.
Ответ дал: Гость
бути милосердним до когось,зігріти теплим поглядом хворого-це стан души багатьох людей.людська доброта і співчуття зігрівають нас у тяжку хвилину.треба бути завжди милосердним.
Ответ дал: Гость
що я можу зробити для рідної мови? це питпння задає собі кожен з нас. ми українці! горда нація! насамперед ми повинні спілкуватися рідною мовою.не вживати жарогонізмів,а насамперед вульгаризмів! давайте поважати рідну мову! нажаль це все ,що ми можемо зробити.та давайте йти вперед!
Популярные вопросы