скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
//
Ответ дал: Гость
веселу та радісну людину завжди люблять та поважають. вона менше хворіє. а сумна людина почувається невпевнено серед людей, такій важко боротися з хворобами. усім відомо,що сміх продовжує життя. тому потрібно бути завжди веселим,радісним і впевненим у собі. людина, яка завжди в гарному настрої і з усмішкою на обличчі-щаслива та здорова. недарма у народі кажуть: »весела думка-половина здоров*я».
Ответ дал: Гость
я вважаю,що гарна та людина,яка має добре серце.людина,яка має добре серце,завжди в скрутну хвилину,зможе заступитися за сривдженого.тому добро завжди повертається до того,хто його віддає.
Ответ дал: Гость
дощ-рідкі атмосферні опади. у вигляді крапель діаметром 0,5-7 мм. дощ з краплями розміром менше 0,5 мм носить спеціальну назву-мряка. дощ випадає з хмар у результаті злиття дрібних крапель в болле великі. розрізняють зливовий дощ-крупнокрапельне, короткочасний, що випадає з купчастих хмар, і буря дощі - з менш великими краплями, тривалий, випадає з шаруватих хмар.
Популярные вопросы