у деяких словах на місці «о» перед постійно наголошеним «а» треба вимовляти та писати «а», наприклад, у слові багатство.
перевірити правопис ненаголошенного голосного можна за зміни слова, або добранням спільнокоренневого слова: прибережний - берег.
існує правило, згідно з яким префікс «пре» вживається замість слова «дуже». в слові «прибережний» префікс «при» позначає місцезнаходження, тому пишемо «прибережний».
у прикметниках зі значенням присвійности, утворених від назв істот, пишемо суфікси -«ин» або «їн», наприклад, голубиний.
Ответ дал: Гость
росла в місті горобинка.вона була дуже добра і щедра. кожного року деревце віддавало свої ягідки не тільки дітям, а ще й маленьким пташкам: горобцям, голубам. горобинка дуже любила пташок.а вони у відповідь зігрівали її взимку розносили її насіння далеко у нові краї
Ответ дал: Гость
фразеологізми-антоніми:
пасти задніх, варить голова, потрапити в тенета, скинути ярмо, викинути з голови.
Ответ дал: Гость
скарбниця природи
мешканців лісу не можна тривожити шумом, криком. не слід смітити в лісі. збираючи ягоди чорниці, пам'ятайте, що не можна виривати кущики з корінням.
не можна руйнувати мурашники, пташині гнізда. де є мурашники — дерева менше хворіють,а без пташиної пісні ми не почуємо весни.
ліс — це велика скарбниця природи. треба оберігати його багатства, вміло їх використовувати. ліс відкриє свої таємниці лише тому, хто приходить до нього як друг. що більше ви будете знати про ліс, то більше любитимете його. а того, кого любиш, і сам ніколи не скривдиш, і іншим не дозволиш.
Популярные вопросы