Відповідь: Якби я знав що попереду мене знаходиться яма, я би туди не пішов)
Спасибо
Ответ дал: Гость
я розумію його так, що кожен полюбляє свою рідну домівку, рідний край. кожному хочеться додому, коли він у гостях, або у відрядженні.це прислів'я дуже схоже на російське "у гостях добре, а вдома кращє". вони дуже схожі по своєму значенню. кожна людина повинна мати свою рідну домівку "своє мило гніздо".
Ответ дал: Гость
мені подобається розмовляти всіма. бо люди є різні і різно говорять. мені цікаво говорити всіма з ким я говорю . але найбільше мені подобається з своїми найближчими друзями. які мене не лишали в біді , завжди були зімною в скрутну хвилину. але найрідніша людина для мене це- мама .з нею мені найбільше подобається розмовляти .
Популярные вопросы