влітку та навесні святкують багато народних та релігійних свят.свято івана-купала святкують в середині літа,в найспекотнішу ніч.воно бере початок з дуже давніх часів,коли наші предки поклонялись багатьом богам.юнаки й дівчата ввечері йдуть на річку,запалюють там купальське вогнище,стрибають через нього.дівчата плетуть вінки і пускають їх по воді.дивляться,якою буде їхня доля,ворожать на вінках.у купальську ніч у лісі можна знайти квітку папороті й відкрити для себе всі закриті скарби.це свято оповите .
Ответ дал: Гость
якщо б я був чарівником, то робив би тільки добрі справи. добрі справи - це зцілювати, вчити, будувати для людей. люди бувають добрі і злі, тому-то потрібно пам'ятати, що доброта завжди перемагає зло. тому-то всі війни закінчуються миром і взагалі ніколи не починалися. якщо б я був чарівником, то робив би так, щоб вранці в кожен будинок заглядав сонячний промінчик і наділяв старших людей ідітей енергією і добром.
Ответ дал: Гость
яби ми змогли б об"єднатися в одну родину, то , вважаю, всі наші проблеми стали би не такими вже й складними. керівники піклувались би про своїх підлеглих. лікарі боролись би за життя кожного хворого. нужденність зникла би, не було б безхатніх та сиріт.
чи може спати спокійно хтось у родині, коли слабий та немічний плаче? й втомлений чи зайнятий будеш, та вирушиш на . чи зможеш істи, коли поряд стоїть голодна людина? так, було б гарно, яби українці стали однією родиною. але поки це неможливо, треба кожному робити те, що він розуміє й може. треба об"єднуватися всім , хто вже небайдужий.
Ответ дал: Гость
хто? письменики що зробили? залишили. залишили що? слід. слід який? пам*ятний. залишили у чому? у житі. у житі чого? киева.
Популярные вопросы