навесні берези практично також, як і в інший час року. гілки у них ростуть високо (у зрілих стовбурів) і вони показують свою відмінність - білі стовбури з чорними смужками від розтріскалася кори. однак восени береза - золота від жовтого листя на ній, взимку - на ній зовсім листя вже нема, а лише порожні гілки, а ось навесні береза зачаровує своїми сережками і зеленим листям. нирки розпускаються і дрібні листочки так і просяться назовні. з розтріскалася кори тече сік - березовий - трохи солодкуватий від смаку дерева. береза немов плаче від зустрічі з весною - так вона її зустрічає.
Ответ дал: Гость
моя улюблена пора року (твір-роздум) я помітила, що у кожної людини своя улюблена пора року. багато хто любить весну, дехто — літо. це зрозуміло. навесні прокидається природа, щодня стає дедалі тепліше й тепліше. розбруньковуються дерева, з'являються перші квіти. влітку добре відпочивати, купатися, загорати, їздити на море або у село, бути ближче до природи. мало хто любить зиму. за що? я , за її красу. так чудово бродити засніженим парком або піти до лісу на лижах! а новий рік! хіба є такі, хто не любить це свято? у кожній оселі стоїть прикрашена ялинка, і люди роблять одне одному подарунки. а мені понад усі пори року подобається осінь. із самого початку — тепла, ласкава і сумна. і потім, коли починається листопад. восени добре підбивати підсумки, планувати майбутнє. мені дуже близькі рядки поезії олександра сергійовича пушкіна: унылая пора! очей очарованье, приятна мне твоя прощальная краса — люблю я пышное природы увяданье, в багрец и в золото одетые ні, все ж таки найкраща пора року — це осінь!
Ответ дал: Гость
платина - застосовується у електротехніці, електроніці, для виготовлення прикрас, лабараторного посуду.
алмаз- перевищує інші мінерали блиском і твердістю.
азот - не підтримує дихання та горіння, входить до складу білків та нуклеїнових кислот.
вуглекислий газ - утворюється внаслідок повного згоряння вуглецю.
ілюстратор - створює малюнки до тексту, художник.
кальмари - поширені у тропічних морях, є підрядом головоногих молюсків.
каолін - використовують у керамічному виробництві для виготовлення порцелянових та фаянсових виробів, у паперовій, гумовій галузях промисловості.
Популярные вопросы