зло ніколи не розв"яже ніяких проблем. груба людина здатна лише викликати образу чи таку ж саму грубість. виникає бажання не зрозуміти, а захиститися. важко йти на домовленність з агресивною людиною.і навпаки, для доброго слова відкриваються навіть ображені і закриті від інших сердця. кажуть: " добре слово й кошці приємне".
бажання зрозуміти іншого, зацікавленість в розв"язанні проблеми мирним шляхом відкривають серця і розум.
Ответ дал: Гость
мені подобається розмовляти всіма. бо люди є різні і різно говорять. мені цікаво говорити всіма з ким я говорю . але найбільше мені подобається з своїми найближчими друзями. які мене не лишали в біді , завжди були зімною в скрутну хвилину. але найрідніша людина для мене це- мама .з нею мені найбільше подобається розмовляти .
Ответ дал: Гость
- привіт, бабусю.
- привіт! як справи у школі?
- сьогодні був чудовий день. на уроках дізнався стільки нового!
- а що тебе найбільше зацікавило?
- розповідь вчителя про 7 чудес світу!
- а яку одержав оцінку?
- звичайно, 12 з природознавства!
- вчися , онучку. наука у ліс не веде, а лісу виводить.
Популярные вопросы