україна багата на птахів. але вони не лише дарять нам радість від свого співу. птахи дуже потрібні. вони винищують шкідливих комах, зберігаючи дерева та наші врожаї. а ще хижаки їдять деяких з них. після смерті вони, як і все живе на землі, удобрюють грунт. без птахів природа була б набагато бідніша. тому їх треба берегти, як і усе що росте на нашій землі.
Ответ дал: Гость
«землю сонце прикрашає,а людину-праця»,-каже народна мудрість.навіть маленьке діло ніколи не залишиться не поміченим.тому краще виконати навіть невеличку роботу,ніж сидіти без діла.час спливає дуже швидко,а змарнований час не наздогнати. треба не лінуватися та з любов`ю братися за будь-яке діло,тоді праця приноситиме користь і задоволення.
Ответ дал: Гость
з дитинства нас привчають робити добро людям, у важку хвилину, бути чуттєвими до чужого горя. завжди знайдуться люди готові поспівчувати, , дати пораду. будь-яка людина здатна на добрі вчинки і тому треба не боятися їх здійснювати.
сьогодні ти комусь допоміг, а завтра допожуть тобі. світ не без добрих людей.творіть добро і люди будуть вдячні вам.тільки доброта і милосердя зроблять нас справжніми людьми.
Популярные вопросы