птах цінується своїм забарвленням, а людину зустрічають не по одягу, а по розуму.
зовні людина може бути дуже гарна. а як до справи – то нічого не знає і не вміє. люди цінують один одного за розум та інші якості. тільки звіри обирають собі пару за найкраще пір’я та спів.
тому справжньою красою людини вважають розум і знання.
Ответ дал: Гость
одуванчик это-растение которое по цветёт весной. когда оно расцветает его семена распростроняются по ветру. вместо сока у него выделяется молоко и когда человек срывает его из него выделяется молоко. из этого растения чаще всего делают венок. когда его молоко поподает на кожу его потом от него будет трудно избавится. как-то так)
Ответ дал: Гость
слово-основна одиниця мови. мову називають найважливішим засобом спілкування, та якщо вдуматися, то основою і спілкування, і впливу, і пізнання є саме слово. завдяки словам ми можемо виразити свої думки і почуття, емоції і мрії. подумаймо: коли б не було мови, слів, звуків, ми не могли б розуміти один одного. зараз часто можна зустріти одну з форм насильства-кулаки та бої. не дійшовши згоди ми вступаємо в бій. а коли б просто поговорили то, я впевнена, дійшли б згоди чи компромісу. словами можна вплинути на людину: заспокоїти чи розсердити, домовитися з нею чи навпаки. отже погодбтеся: завдяки словам нам жити легче. а хіба ні?
Популярные вопросы