ответ:займенник - це самостійна частина мови, яка вказує на предмети, ознаки, кількість, але не називає їх: я, себе, ваш, стільки та ін. Займенники відповідають на питання іменників (хто? Що?), Прикметників (який? Чий?), Імен числівників (скільки?): він сміється, мій брат, кілька олівців. морфологічні і синтаксичні ознаки займенників також залежать від того, яку частину мови вони замінюють в тексті. Синтаксична роль займенників Займенник може бути будь-яким членом пропозиції: Я хочу спати(Підмет) . це вона (Присудок) . Миша - мій брат(Визначення) . учитель викликав його (Доповнення) . До яких пір це буде тривати(яких входить до складу обставини) ?
Спасибо
Ответ дал: Гость
всі ми виростаємо,і кожен хоче досягнути чогось у житті,але це не так просто.кожна професія вимагає старанної работи.щоб стати кимось у житті потрібно- старанно вчитися,і закінчити багато навчальних закладів.
це саме найголовніше!
після цього потрібно роздумувати яка професія мені пітходить. звичайно якщо людина вчилася дуже погано і вона була лінивою -вона ніким нестане хіба що двірником. але якщо людина старанно вчилася, то вона буде мати дуже гарну професію!
Ответ дал: Гость
скласти твір на тему "без книг я не уявляю свого життя" можна так: книга - справжній дар, який не можна оцінити. у книгах люди беруть знання, діляться мудрістю одне з одним, зазирають у минуле, пророкують майбутнє. книги - це скарбниці мудрості, без яких я не уявляю свого життя. пліч-о-пліч з книгою я йду по життю. з самого дитинства мама привчала мене читати. спочатку мені казочки читала матуся, а потім я навчився робити це сам. на свята я завжди радів, коли отримував в подарунок книгу. з дитячих енциклопедій та посібників я дізнавався багато цікавого. художні твори відносили мене в інший світ, де я міг фантазувати вдосталь. книги - вірні супутники мого життя. це великі джерела, звідки людство може черпати знання та мудрість.
Популярные вопросы