1. Геть уславлений спокою! Ми у труді, у боротьбі! 2. Вірю я в правду свого ідеалу. 3. Був початок березня, вдень пригрівало сонце. 4. Туман розтанув, садки стояли вмиті й святково мовчазні. 5. Роса світилася на свіжім бур'яні. 6. Яблуко впало м'яко в траву. 7. Уже рудіють на газонах трави, і дощ упертий по дахах шумить. 8. Я повернусь увечері або вночі.
Спасибо
Ответ дал: Гость
з самого раннього дитинства нас вчили шанувати старих людей,батьків. адже вони дали нам життя,ростили нас,виховували. діти завжди беруть приклад зі своїх батьків..я вважаю,як ми будемо ставитися до представників старшого покоління, так і наші діти будуть ставитися до нас. тож своє спокійне життя у старості людина забезпечує ще замолоду. тому шанувати батьків-святий обов`язок кожного.
Популярные вопросы