Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!
ответ: Шестисот. Отметь как лучший
його роль
він визначити присливник.
я вважаю що людина робить добру справу вiд щирого серця,для того,щоб оточуючим було затишно и комфортно,щоб життя навколо ставало цiкавою та захоплюючою.тiлюди,якi зробили добро нам,ми iх поввинi поважати та вiдповiсти теж самим.
отже за добру справу варто добре постояти
Популярные вопросы