Объяснение:Тут є і вищий ступінь порівняня, і найвищий.
Спасибо
Ответ дал: Гость
моє улюбленне заняття - це малювання.
спочатку я тривалий час розмірковую над сюжетом. картини видатних художників, придивляюся до людей на вулиці та в приміщеннях. і ось ідея твору вже оселилась десь глибоко у душі.
тоді я беру полотно, фарби, олівець, палітру та воду.
спочатку олівцем я роблю нарис. а, потім змішавши фарби,удосконалюю малюнок.
ще декілька дней поспіль свій твір і виправляю помилки. а потім виношу на суд ближніх і просто знайомих.
малювання - улюбленне заняття, яке не терпить метушні.
Ответ дал: Гость
я вважаю, що кожна людина повинна мати чисте сумління, адже це зовсім не важко. має чисте сумління та людина,яка є толерантною,справедливою,чесною,доброю.
саме поведінка показує вихованість людини.іноді нас щось дратує і потрібно стримувати себе,щоб не наробити помилок. потрібно гарно подумати про наслідки, перш ніж щось робити.адже брудне сумління зашкодить не тільки іншим, а й вам. люди перестануть поважати вас.
якщо усі люди матимуть чисте сумління, сім*ї та й уся країна буде щаслива.тому я й погоджуюсь з висловом "чисте сумління-основа моральності людини".
Популярные вопросы