у сучасному бізнесі дотримання правил етикету відіграє важливу роль. їх неприпустимо порушувати, так як і в комерційній діяльності неприпустимо не звертати уваги на економічні показники і основні положення підприємництва. дотримання правил ділового етикету відображає ваш професіоналізм і серйозний підхід до справи, а їх недотримання свідчить про те, що з вами краще справи не мати. етикет є однією зі складових вашого ділового образу і досвідчені ділові партнери звертають увагу також і на цей аспект вашої поведінки. розглянемо основні правила ділового етикету: перше правило етикету - будьте пунктуальні дуже важливо в бізнесі правильно організувати і розрахувати час. планування і пунктуальне виконання всіх запланованих справ є ключем до успіху. запізнення є некоректним стосовно людини, яка вас чекає. і навіть найщиріші вибачення і запевнення про неможливість прийти вчасно неспроможні повністю загладити провину, оскільки навіть на рівні підсвідомості залишиться певний неприємний осад, що буде означати кілька негативний звернення по відношенню до вас. друге правило етикету - не говоріть зайвого іншиму кожного мільйонера є певні секрети для досягнення успіху, але ні один не розповість їх вам. не варто говорити про справи у власному бізнесі, оскільки іноді навіть найменший натяк може вплинути на діяльність конкурента. третє правило етикету - не будьте егоїстом не можна успішно вести справи, не враховуючи думок та інтересів партнерів, клієнтів, покупців. часто саме егоїзм перешкоджає досягненню успіху. дуже важливо терпимо ставитися до свого опонента чи партнера, навчитися вислухати і пояснити свою точку зору. четверте правило етикету - одягайтеся так, як заведено в суспільстві одяг є демонстрацією вашого смаку і статусу в суспільстві. не варто легковажно ставитися до цього правила. зовнішній вигляд є першим аспектом, на який звертає увагу чоловік і це одразу налаштовує його на відповідний лад. п'яте правило етикету - стежте за чистотою мови все, що ви говорите і пишете, має бути викладене гарним мовою, правильно. уміння спілкуватися, грамотно вести дискусію і переконувати опонента є дуже важливим для ведення переговорів. стежте за своїм вимовою, дикцією та інтонацією. ніколи не вживайте нецензурної лексики та образливих виразів. однак не забувайте, що вміння слухати співрозмовника є не менш важливим аспектом спілкування.
Ответ дал: Гость
щоб повірити в добро, треба почати творити його.
треба тваринам. треба дорослим.
треба поступатися місцем старій людині. треба не ображати менших чи слабших. треба не давати списати, а сісти і розв'язати разом.
трема не ламати гілок дерев. треба взимку підгодовувати пташок. не ламати чужі речі і також не ламати свої. треба поважати труд батьків і всіх людей. не можна не слухатися а тимпаче грубіянити !
Ответ дал: Гость
смі спробую.
я- ідеальна людина. ні, я зовсім не безгрішний, чи найгеніальніший. зовсім, ні! але в мене попереду ще багато років, і значить, я можу розвинутися до небувалих висот, якщо буду старанним та люблячим. я багато чого не знаю і зможу навчитися будь-чому, бо в мене нема стереотипів. в мене ще не сформувався характер, а значить, я можу змінитися накраще. в своєму перехідному віці у всьому сумніваюся і відкритий до незвичного, незаплямованого. знаю помилки попередніх поколінь та батьків, тому можу їх не повторити.
я-ідеальний учень життя. а це значить, що я-ідеальна людина.
Популярные вопросы