у нашому місті нещодавно збудували великий театр і я мрію у ньому побувати.дорослі які вже там були розповідали що у залі театру знаходиться величезна сцена з довгими пишними занавісами.сцена освітлюється ліхтарями і тоді у залі погасає світло щоб глядачі могли краще бати що відбувається на сцені.тут є багато(1000)зручних глядацьких крісел які позначені порядковими номерами.ці номери слугують для того щоб глядач міг знайти своє місце яке записане на квитку.
при вході до зали розташований кіоск у якому квитки для вистави. ось у такому театрі я мрію побувати.
Ответ дал: Гость
дзвін дзвіекий дзвенить,кличе дітей на урок.
іменник є головним членом речення,підметом.
Ответ дал: Гость
,а почему би и нет?
мльчики собрали саморобною ракету,хотя она была не так похожа на ракету,как на ванную накритаю полотенцем.мальчики влезли под полотенце и началивзлетать:
,нажимай пуск и полетели.
игорь открил кран и открилась вода.мальчики вспригнули с ванно все мокрие.на шум пришла мама и обяснила что летать на ракете не так-то и просто.надо долго учиться,да и ракети делаються не так просто.олег и игорь больше не создаваль ракет,но упэрто мечтали быть космонавтами.
Популярные вопросы