я прийшов до лісу рано навесні, коли ще в низинах лежав сніг. і побачив маленьку ніжну квіточку, яка невідомо як пробилась крізь шар мерзлого грунту." хто ти, люба? "-спитав я її. а вона лиш мовчала та хиталася на вітру. підказали через сон дерева : " це -пролісок. він один прокинувся у таку холоднечу."
я нахилився ще нижче до незрозумілої синьої квітки. і почув : " сонечко, грій дужче, бо холодно мені. весно, я чекаю тебе. моїх брати і сестри вже простелили тобі доріжки у лісі, щоб ти не заблукала."
виявляється. що ця маленька мужня рослинка зустрічає весну. я вклонився їй і прошепотів : "дякую, небесна квітка, що не злякалася ні зими, ні морозу! "
Ответ дал: Гость
-добрий день вчителька
-добрай день дiти
-сьогодни черговий в нас кто
-я марья иванова
-добре виходи до дошки лiна
-записуему число i
-добре лiна садись
-до побачнь марья иванова
-до побаченя лiна
Ответ дал: Гость
-- на яке кіно беремо білети. які фільми тобі подобаються?
--я так люблю комедії, що тільки б їх і дивилася.а ти?
Популярные вопросы