це значе те якщо хтось цурается рідної мови,рідний чи навіть друзів той не поважае сам себе і просто боїться про них розказати чи показати бо в них є недоліки
Ответ дал: Гость
-привіт, катю!
-привіт, дашо!
-як твої справи?
-добре. а в тебе?
-теж чудово. уявляєш, я і мій клас їздили до криму. ми плавали в морі та ходили в похід на гору аю-даг. було весело. ми всі добре відпочили!
-як цікаво! а я зі своїм класом їздили до ігроленду. також грали в боулінг і каталися на ковзанах.
- нічого собі! тобі не було важко кататися на ковзанах?
-ні, я вмію кататися на них.
-а як ти кидала м"яча? він важкий?
-дивлячись для кого. я легко навчилася збивати кеглі.
- як це ти робила?
-потрібно цілитися по центру і кинути м"яча як найсильніше. але потрібно дотримуватися правил.
-давай ми поїдемо туди в неділю разом. збираємося біля зупинки о 11 годині дня. добре?
-добре. до зустрічі! бувай!
-бувай!
Ответ дал: Гость
зустрічати - зустріч.
копати - копач.
доповідати - доповідач.
приймати - приймач.
шукати - шукач.
Ответ дал: Гость
подвоєння не відбувається також у прикметниках, утворених від іменників за суфіксів -ан, -ин, -ін-: морквяний, лебединий, чайний.немає подвоєння у прикметниках шалений, довгожданий, буквений.
Популярные вопросы