Сумно восени. небо вкривається сірими хмарами.холодний осінній вітер несе по дорогах жовте листя.дерева стоять голі похмурі. надворі грязюка. постійно мрячить дощ дрібний густий холодний. люди ховаються від нього під парасольками і поспішають додому.там тепло і берези навесні навесні білокора красуня береза починає зеленіти однією з перших.вона ніби прокидається після довгого зимового сну .її тонкі гілки вкриваються зеленими ніжними листочками. вони маленкі схожі на сердечка.у цей час н березы з*являються пухнасті сережки.під впливом сонячного тепла по березовому стовбуру починаэ текти сік .
Ответ дал: Гость
не можна чекати милості від природи після того, що ми з нею зробили. велике творіння боже, колиска людства, втілення краси i добра. з перших кроків людини на землі вона годувала своїми , давала тепло . минали віки. людина розвивалася, розумнішала, вчилася користуватися дарами i силами i "довчилася", на жаль, до знищення хiросiми i нагасакі, до чорнобильської та японської катастрофи. а природа - це ж краса! це могутні ліси, горді гори, безмежні степи, це сонце чи місяць в небі. все це оспівано в народних піснях) i в творах великих митців.i краса ця щедра. ліси - дарують нам свіже, повітря. поля годують нас хлібом, на луках i степах пасуться тварини, що нам молоко i м'ясо. годують нас рибою i несуть наші кораблі водоймища. i все це добро просто гріх не шанувати, не берегти. адже людина сама - частинка природи. i щасливою може бути, лише за умови досягнення гармонії, в злагоді з довкіллям. в іншому разі вона перестає бути людиною. i так завжди. перетворила людина природу на свою служницю, намагаючись силою взяти її скарби - i тепер не оббереться лиха. споконвіку вважалося сенсом життя кожного: посади дерево, збудуй дім, вирости сина. нас на землі кілька мiльярдiв. якби ж то кожний посадив деревце! а якщо кожен знищить по дереву? ! схаменіться, люди! будьте людьми!
Ответ дал: Гость
летить - виє, сяде - риє. (снаряд)
яка з радянських пісень найбільш не до серця гітлерівцям? ("катюша")
мені - за москву, тобі - за кавказ;
а матері - що родила нас. ( ордени, медалі)
Ответ дал: Гость
подвоєння не відбувається також у прикметниках, утворених від іменників за суфіксів -ан, -ин, -ін-: морквяний, лебединий, чайний.немає подвоєння у прикметниках шалений, довгожданий, буквений.
Популярные вопросы