нажаль зараз я не маю можливосьтi зупинити пидвищиня цiн чи голод
деяких мiст в звяску з катастрофами. та посадити дерево,чи намагатись
тримати природу в чистоти я можу, така невелика моiй краiни не всим буде помитна.хоч вона не велика та
Ответ дал: Гость
так я підтримую думку м.рильського тому, що потрібно любити природу не для того щоб тобі було від цього добре. потрібно її цінувати, любити щоб вона процвітала.
не важливо скільки дітей навчається в школі, важливий їхній рівень знань. будь яка школа не зможе прославитися кількістю учнів.
Популярные вопросы