у неї тоненьке стебельце, зелені листочки. у ромашки білі-білі пелюстки.
ця ніжна квіточка має жовту, мов сонечко серединку. ромашка подобається навіть метеликам. всі хто дивиться на неї не може відірвати очей від такої
краси.
ромашка-дуже чудова бережіть її!
Ответ дал: Гость
книга – одне з найбільших див, джерело знань для школяра, студента, кожної людини книги відкривають нам світ, уявити минуле, заглянути в майбутнє. любов до книги починається з дитинства і продовжується все життя. недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить, хто багато читає, той багато знає. скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? цього ніхто не знає. читати потрібно все життя.
Ответ дал: Гость
я чомусь найбільше люблю осінь. і не така вже це сумна пора, як писав знаменитий поет; і не завжди за вікном дощ і сирість. для мене осінь - це запах багаття, на якому смажиться ароматне м'ясо; якийсь особливий повітря і абсолютно неповторний «глибокий» світло сонця. але найголовніше - це царство червоних, багряних, , жовтих фарб. на деревах тріпочуть перші жовті листочки, потім червоні,багряні, золоті. достигли сливи, груші, яблука. в повітрі пахне медовим ароматом. ще чорнобривці, жоржини поспішають доцвісти.
Ответ дал: Гость
а може крутитися голова через те, що тут,у полі ,так завзято сюрчать коники,ширяє вгорі шуліка ,і в його плавному льоті відчувається причаєна хижість ,та ще й наче небо не стоїть на місці ,а обертається навколо землі.
Популярные вопросы