наука — це освіта, навички, знання, набуті людиною в процесі навчання, життєвого досвіду .вона повчає, дає життєвий досвід.
щоб стати розумним, треба дуже багато вчитися. знання за гроші не купиш!
ця праця дуже нелегка, вона потребує багато часу, наполегливості та сили волі.
усе в наших силах! треба вчитися і досягати своєї мети.ми повинні цінувати й використовувати свої знання повною мірою. знаючи багато ми ніколи не заблукаємо в ”лісі“ життя.
вона захоплює нас, бере в полон своєю чарівністю. слухаючи її, ми завмираємо від щастя і насолоди.треба мати особливу душу, щоб любити музику. чути мелодію навіть у співі вітру, шурхотінні листочків на деревах, у звуках морських хвиль, у весняних щебетаннях птаства чи в різнобарвному розмаїтті квітучих луків.недаремно ж у фольклорних творах музиці приділено стільки уваги. ще з дитинства ми пам'ятаємо, як у казках за тоненької сопілки люди перемагали злих ворогів, і гоїли рани, і прекрасних королівен у себе закохували.а який величезний вплив справляє на душу симфонічна музика! це не модна пісенька, що завтра ж вилетить з голови. вона здатна подарувати ні з чим незрівнянне хвилювання, ні на що не схожу радість. неповторне поєднання звуків зачаровує, може передавати різні настрої, пробуджувати гнів і гордість, сум та радість.ніщо так сильно не впливає на душу людини, як чудова музика. тому вона є вічним, невичерпним джерелом для кожного з нас.
Ответ дал: Гость
проплакала (про - приставка, лак - корень, л - суффикс, а - окончание, основа - проплак)
проплакала - глагол, начальная форма - проплакать действительный залог, непереходный, совершенный вид
Популярные вопросы