я вважаю що гарна та людина є іншим.нікому не робить зла.
а ті люди які роблять зло кажуть що в них зле серце.людина не має право робити іншій людині зло.якщо вона робить зло то вона порушує указ божий.
Ответ дал: Гость
«чи потрібно гарно вчитись, щоб досягти успіху у житті»
успіх – це розуміння моральне, соціальне, індивідуальне, духовне. і в кожному виді цього поняття ця ціль досягається мабуть по-різному. я змогла змінити в собі негативні риси і навчилась жити в злагоді з своєю совістю, , рідними і друзями. і зовсім неважливо яка я гарна учениця. якщо я прагну успіху у суспільстві – навчання це гарний стрибок в світ успішних, а далі розум відходить на другий план, а уміння «вижити з акулами бізнесу» не зважаючи на мораль, хоча і маючи уміння нестандартно мислити теж є. а от в плані духовному, не таке вже важливе 10 чи 5 ти маєш з предмета, а головне ти – людина з мораллю, честю, совістю - і тобі буде шана від людей і рідних .
Ответ дал: Гость
дитина забула про уроки, тому що зайнялася малюванням.
берези, що росли вздовж берегів, давали густу тінь.
учора день був такий же ясний, як і сьогодні.
Ответ дал: Гость
усі свійські тварини походять від диких предків. найраніше, у середині кам'яного віку був собака; предками його були вовк і, можливо, шакал. наприкінці кам'яного віку були і свині, вівці, кози, велика рогата худоба, згодом — коні. свині походять від диких європейських і азійських кабанів, вівці — від диких європейських овець, кози — від гвинторогого козла, велика рогата худоба — від тура, коні — від тарпана і коня пржевальського. з глибокої давнини людина вела безперервний добір свійських тварин, залишаючи на розплід як плідників ті особини, в яких та чи інша спадкова ознака була найпомітнішою і найбільше задовольняла вимогам (економічним, естетичним тощо). усі інші особини не допускалися до розмноження і використовувалися для задоволення господарських потреб (на м'ясо, як робоча худоба тощо). спочатку цей добір був несвідомим (для задоволення потреб, без мети поліпшення чи виведення), а далі поступово почав набувати характеру примітивного методичного добору.
Популярные вопросы