з дитинства нас привчають робити добро людям, у важку хвилину, бути чуттєвими до чужого горя. завжди знайдуться люди готові поспівчувати, , дати пораду. будь-яка людина здатна на добрі вчинки і тому треба не боятися їх здійснювати.
сьогодні ти комусь допоміг, а завтра допожуть тобі. світ не без добрих людей.творіть добро і люди будуть вдячні вам.тільки доброта і милосердя зроблять нас справжніми людьми.
2.людина може бути дуже вродлива,гарно одягнена. а у душі : черства,байдужа,лиха.вона ніколи не буде мати справжніх друзів та щирої подяки.з такими навіть не хочеться спілкуватися. адже людину цінують, поважають,коли вона робить добро.розуміє інших, зможе у важку життєву хвилину. якщо хочеш, щоб тебе оточувало добро, то пам'ятай: добро починається з тебе.творіть добрі справи і люди будуть вдячні вам.тільки доброта і милосердя зроблять нас справжніми людьми.
Ответ дал: Гость
життя і творчість катерини білокур є складовою частиною мистецтва україни. художня спадщина відомої народної майстрині вирізняється самобутністю і неповторністю. вона вражає своєю органічністю поєднання професійного і народного. рідкісний талант катерини білокур проявився у декоративному розписі. унікальне за своїми художніми якостями відтворення форм живої природи становить гордість національної культури україни і прикрашає зали багатьох музеїв світу.
Ответ дал: Гость
діалог-розмову дідуся з онуком про хліб та пшеницю з використанням сполучників підрядності, пропоную скласти так: - діду, а чого в україні так шанують хліб? - онучку, хліб - справжній скарб, що здатний прогодувати кожного з нас.- а чи важко виготовляють хліб? - так, люди тяжко працюють, щоб хліб потрапив до нашого з тобою столу. - може, розповіси мені трохи? - звичайно. спочатку люди обробляють землю та сіють пшеницю. потім збирають достиглу пшеничку та відправляють її на млин. там її переробляють на борошно. а далі, спробуй сам здогадатись, як виготовляють хлібчик. - мабуть, діду, потім борошно відправляють до пекарні, у якій кулінари випікають смачний хліб. потім вантажники завантажують його до машини та розвозять крамницями.- все правильно, онучку. але ж не лише хліб виготовляють з борошна.- а що ще, діду? - ще з борошна виготовляють булочки, бублики, печиво, пироги та пиріжки, пампушки та вареники. тож варто шанувати пшеницю, що нас годує.- дякую тобі, дідусю, за таку цікаву розмову! - звертайся, онучку!
Ответ дал: Гость
людина брехнею може наробити більше лиха, ніж силою. якщо людина буде брехати то потом її не будуть поважати друзі, батьки, вчителі. брехнею людина нічого не доб"ється в житті, а якщо людина правдива то її всі будуть поважати, шанувати, дружити з нею.
Популярные вопросы