Наш народ був дуже мудрим. Свої знання люди виливали у традиції та звичаї, намагаючись у такий б поділитися ними із нащадками. Традиції - це духовна спадщина нашого народу, яку ми маємо цінувати та поважати. Але для чого нам потрібно знати звичаї?
Звичаї повчають, надихають та об'єднують людей у єдине ціле. Спільні обряди роблять із нас колектив. Згадаймо, як приємно йти на Великдень, вітаючись зі знайомими та сусідами: "Христос Воскрес". Всі радісні, усміхнені. Традиції обґрунтовують стосунки між людьми, цінність духовної культури окремої особистості і народу взагалі. Тому ми маємо їх цінувати.
Объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
найкраші малюнки творять за пензлів.
Ответ дал: Гость
безсполучникові складні речення з однорідними простими можуть виражати такі смислові відношення: 1) одночасність дій, подій, явищ; 2) часову послідовність дій, подій, явищ; 3) зіставлення чи протиставлення подій, явищ, про які повідомляється в простих реченнях. у такому разі прості речення вимовляються з інтонацією переліку або зіставлення, протиставлення (минають дні, минають ночі, минає літо… (т. шевченко). учора се була казка — сьогодні дійсність (м. при перелічувальній інтонації пауза між простими реченнями невелика, а при зіставній чи протиставній — триваліша.
Популярные вопросы