ранньої осені дощ був теплий. листя з дерев ще не опало. дрібні дощові краплини на листочки. від цього навколо розливається тихий шурхіт. від осіннього дощу гарно ростуть гриби. у лісі стоїть терпкий запах мокрого листя.
береза навесні
яке загадкове дерево - береза! воно прекрасне в усі пори року. навесні береза не така, як усі.вона зачаровує своїми сережками і зеленим листям. з кори тече сік - березовий - трохи солодкуватий від смаку дерева. береза немов плаче від зустрічі з весною - так вона її зустрічає
підсніжник
у нас зростає дуже багато квітів. та мені більще завсього подобається підсніжник. чим приваблює ця квітка? маленька квіточка на зеленій ніжці у білому капелющці ,дуже схожа на дзвіночок. це дуже ніжна квітка.
п ідсніжник –найкраща квіточка весни !
Ответ дал: Гость
1.безцінний
2. лексичне значення - той, що не має ціни; дуже дорогий.
3. походить від цінний. твірна основа - цінн.
4. утворено за словотворчого префіксу без-.
5. ціна - цінний - безцінний
1.розсипаним
2. лексичне значення - те, що є розпалося на дрібні частини
3. походить від розсипати. твірна основа - розсипа
Популярные вопросы