гончарі.спочатку не було ніяких слів,бо світ мовчав і поглядав здалекана те, як головний із гончарівліпив якусь планету замість глека.(в такій роботі вічність наче мить).стомився він, приліг перепочити,а час, тим часом, знай собі летить,летить і не збивається з орбіти.а недоліплена планета вже живесвоїм життям хаосним і сумлінним,щодня видумуючи щось новетаке ж хаосне, суєтне й невпинне.але не сплять гончарики маліі крутять круги босими ногами,неначе вісь прадавньої землі,щоб не спинилась десь поміж світами.і ліплять глеки, кринки, тарілки-нехитрий скарб селянського достатку,і наших душ розбитих черепки в купку, нам усім на згадку.
Ответ дал: Гость
Ядумаю, що треба жити тільки заради добра.краса і насолода чи швидкоплинна мить.тільки доброта в людині може замінити усі недоліки які в ній є.отже доброта в людині це краса і насолода одночасно.така істинна життя!
Ответ дал: Гость
калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини кислі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
Ответ дал: Гость
ну весной - пасха , благословение пресвятой богородицы ,вербное воскресенье , радонеца, день георгия победаносца, день сорока мучеников.
летом-преображение господне, усение пресвятой богородице , день святой троици, вознесение господне.
Популярные вопросы