сумно зітхав сад, посаджений моїм дідусем, омитий дощем
Спасибо
Ответ дал: Гость
є багато пір року та одна з них най краща-це літо.літо тому що можна поїхати на море чи на річку.для дітей ця пора року чудова тому що канікули,звісно є багато канікулів але це ж на три місяця.
літо це чудова пора року,і я її люблю
Ответ дал: Гость
смійец: а, вокзал, казка, розумний, шч"ирий, послан": а, джерело
Популярные вопросы