скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
моя улюблена пора року це весна. весною все на землі пробуджуеться до нового життя. розтає сніг, з"являється молода зелена травичка. на деревах і кущах розпускаються листочки. весною весело співають струмочки, на всі голоси прославляють прихід весни пернаті музиканти: шпаки, граки, лелеки. вони починають вити гнізда, готувати житло для майбутніх пташенят. повітря наповнюється духмяним запахом рослин. я люблю спостерігати за весняною природою.
Ответ дал: Гость
"кожній людині властиво помилятися"
немає на світі таких людей, що не помиляються. кожен з нас у своєму житті робить хибні кроки. що ж робити, щоб помилятися якомога менше? у народі є гарне прислів'я: "розумний вчиться на чужих помилках". дуже корисно аналізувати життя та вчинки інших людей. цим ми накопичуємо досвід, яким можемо поділитися і з іншими. помилки є опорними точками у нашому житті. помиляючись, ми переосмислюємо свої вчинки, життєві цінності. часто наші помилки є переломними пунктами. отже, не слід опускти руки, якщо щось не вдається. не помиляється той, хто нічого не робить!
Ответ дал: Гость
моя україна - співуча рідна земля її не можливо не кохати. я щаслив, що народився і живу на такій чудовій мальовничій землі. це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією; це місце, до якого людина завжди повертається. мій рідний край овіяний вітрами історії, оспіваний піснями, прославлений .
Популярные вопросы