Після теплого літечка настала довгоочікувана осінь. прийшла вона несподівано, тихенько, ніби якась таємнича гостя. тому, мабуть, її ніхто й не помітив відразу. проте нікого осінь не забула, всім дарунки казкові принесла. в садку червоніють яблука, красуються грушки, достигають сливи. це дари щедрої господині-осені. оксамитовий запах осені відчувається скрізь. проте найбільше його чути в повітрі. і тоді здається, ніби то сама осінь пливе по вулицях, лоскочучи перехожих легенькими павутинками бабиного літа. а птахи тим часом починають збиратися у далеку подорож. вони незабаром полетять у теплі краї на зимівлю і повернуться тільки навесні. на дахах будинків, правда, ще можна побачити десятки ластівок. весело щебечучи, вони немов прощаються зі своїм рідним крає недарма кажуть, що осінь — золотокоса красуня. після її приходу увесь ліс став немов золотавий. стрункі берізки вдягли гаптовані золотом сукні. тепер їхні розкішні шати виграють і сяють на сонці. а ось гордо стоять могутні велетні. то дуби. лиш де-не-де багряніють красені-клени. пишається своїм вбранням і а ще в лісі можна знайти безліч грибів та ягід. до речі, в скарбниці усної народної творчості збереглося багато віршів, пісень, казок та оповідань, пов'язаних з цією прекрасною порою року.
Спасибо
Ответ дал: Гость
щоб бути здоровим треба загартовувати свій організм.
кожного дня роблю ранкову зарядку. багато проводжу часу на свіжому повітрі.влітку я майже щодня плаваю на річці. а взимку катаюсь на санчатах або ходжу на лижах. восени зі своїми друзями відправляємося у походи в ліс.
а ще я займаюся карате. це не тільки навчає мене захисту, але й зміцнює мої м язи та імунітет.
я впевнений, що надійно захищений від хвороб.
Ответ дал: Гость
Як ви думаєте, що таке добро? а що таке зло? всієї своєї історії людство намагається відповісти на ці вічні питання. давайте поміркуємо разом. мені здається, що добро в першу чергу пов'язане з умінням радіти і співчувати, співпереживати, відгукуватися на відчуття інших і тримати свою душу відкритою.коли ми говоримо про людину «добрий», то маємо на увазі, що він готовий ' прийти на іншому, роблячи це не заради вигоди, не на показ, а безкорисливо, за велінням серця.але чи можна бути добрим взагалі, ніяк не проявляючи доброту в справах? мені здається, навряд чи. а чи можна примусити людину бути добрим? неможливо! у ійців із цього приводу є цікаве прислів'я: «ви можете змусити коня підійти до води, але не можете змусити її пити». добрі справи люди здійснюють за велінням серця, за наказом совісті, а не з примусу.чи є початком доброго відношення до людей уміння прощати? але необхідність і готовність прощати спричиняє за собою етичний пошук. як співвіднести доброту і поблажливість, провину і покарання? відповіді на ці складні питання нам доводиться вирішувати все життя.але мені хочеться, щоб ви в будь-якій життєвій важкій ситуації пам'ятали слова габріеля гарсіа маркеса: «завжди знайдуться люди, які захочуть заподіяти тобі біль. але потрібно продовжувати вірити людям, тільки бути трохи обережніше»
Популярные вопросы