не одноразово доводилося чути про різноманітність звичаїв і традицій українського народу які використовувался під час проведення багатьох свят.як ось на вечір івана купала наш народ вірив що той хто знайде квітку папороті матиме удачу протягом усього життя. дівчата плели вінки пускали на воду і вірили якщо вінок попливе уздовж води то дівчина скоро вийде заміж а якщо пристане до берега то їй ще слід почекати.юнаки з дівчатами через вогнище бажаючи так вигнати із себе злиз духів та очистити свою душу.а на свят вечір 6 січня українці готували 12 страв та накривали на стіл.цього дня вони заводили весь скот до будинку і залишали його тут на ніч.посідавши за стіл всі чекали коли зійде перша зірка і лише тоді починали їсти.на різдво діти та молодь ходили колядувати з будинку в будинок з вертепом прославляючи народження ісуса христа.ось такі традиції мого народу.
Ответ дал: Гость
родное слово», заключает в себе много нового как в методе, так и в приемах ученья, а потому и не может обойтись без объяснений, которые были бы не на месте в книге для учеников. это побудило меня издать особую книжку для тех, кто хочет учить детей по «родному слову». издавая такое руководство для учащих по «родному слову», я имел в виду не только школу, но и семью. у нас более, чем где-нибудь, распространено первоначальное обучение и дай бог, чтобы оно распространялось и улучшалось. осмотрев множество заграничных школ для малолетних детей, я вынес из этого осмотра полное убеждение, что первоначальное воспитание и ученье детей, по крайней мере, до 8-летнего и даже до 10-летнего возраста более на месте
Ответ дал: Гость
святвечір
найбільшим зимовим святом християн є різдво. напередодні цього свята українці відзначають святвечір. у цей день після першої зорі сі за стіл. під святковий обрус кладуть сіно і часник. на столі обов'язково має бути дванадцять страв: кутя, узвар, вареники, пісний борщ, голубці із пшоном, коржі з маком тощо. після закінчення вечері всі співають колядки. у цей день не можна ні з ким сваритися, слід помиритися навіть з ворогами.
Ответ дал: Гость
а)тут школяр-ед.число,школярі-множ
б)учень,учениця-ед.число; учні-множ.число
в)тут все разное по значению и еще даже кроме сущ. есть прилагательное
Популярные вопросы