сиділа марійка за уроками та й замріялася : " от якби мені чарівну ручку, яка б вміла окрім виконування мого завдання, ще й вірші склададати. мама була би дуже задоволена. прийшла би вона з роботи, а усе вже зроблено, бо поки моя чарівна ручка робила уроки, я би з працею по дому: вимила би підлогу, посуд, нагодувала би нашу кицю мурку, та зробила улюблений матусін чай. а коли мама запитає мене, як я все встигла, я прочитаю найгарніший в світі вірш про неї. отож було би гарно! " марійка наче прокинулася від сну з посмішкою на "я ще маю час"-подумала вона. та взялася старанно виконувати уроки, потім - усе як в її мрії- матусі і зробила чай. а коли мама повернулася та запитала марусю хто це все зробив, донька згадала, що забула написати вірш, та просто вимовила: " я тебе кохаю, мамо! " а матуся сказала: я все бачу і без слів. дякую тобі! "
отож марійка вирішила, що може добре обійтись й без чарівної ручки.
Ответ дал: Гость
лікарські рослини - це сировина для виготовлення ліків. до їх збору слід приступати в той час, коли вони містять найбільшу кількість речовин, що діють : трави -в період цветіння, коріння -навесні і осінню. збір починають, коли спаде роса, не можна збирати рослини в сиру погоду. не можна також збирати сильно запилені рослини, роз'їдені комахами, пожовклі. зібрані рослини слід укладати рихло в корзини або ящики, вистелені папером. період між збором і розкладкою для сушки не повинен перевищувати дві - три години. розкладати рослини для сушки треба рихлим шаром на чистому горищі, або стелажах.
Ответ дал: Гость
осінь чудова пора року, за що її не любити.я дуже люблю цю порироку, за її красу та мелодійність. нещодавно пройшовся осінній дощ, кругом свіжість, лісові тварини готуються старанно до зимової сплячки. з кожним днем дощі все частішають, стає холодніше, трава жовтіє, птахів спів майже не чути, бо більшість вилетіли у вирій. у лісі настала
Ответ дал: Гость
змнені форми слів, коли змінюється закінчення( правило,2кл)
маленький, маленького, маленькому, маленьким.
квітучої, квітуча,квітучу,квітучою, квітучій.
спільнокореневі слова ( різні частини мови - дієслово, прикм, і
Популярные вопросы