мешканців лісу не можна тривожити шумом, криком. не слід смітити в лісі. збираючи ягоди чорниці, пам'ятайте, що не можна виривати кущики з корінням.
не можна руйнувати мурашники, пташині гнізда. де є мурашники — дерева менше хворіють,а без пташиної пісні ми не почуємо весни.
ліс — це велика скарбниця природи. треба оберігати його багатства, вміло їх використовувати. ліс відкриє свої таємниці лише тому, хто приходить до нього як друг. що більше ви будете знати про ліс, то більше любитимете його. а того, кого любиш, і сам ніколи не скривдиш, і іншим не дозволиш.
Ответ дал: Гость
однорідними називаються члени речення, тотожні за своєю семантико-синтаксичною функцією: вони пояснюють один і той самий член речення і виконують однакову синтаксичну функцію: щастя, радість, доброта прийшли тепер до кожної оселі ; пісня шириться, росте, розливається на вечірніх просторах (довж.);
однорідними можуть бути як головні, так і другорядні члени речення: ліси й садки укрились цвітом запашним (заб.); отже,роль однорідних членів речення в художній літературы дуже велика.якщо б не було однорідних членів реченя то читати художню літературу було б не цікаво.
Ответ дал: Гость
мы - частица одного целого мира, а потому, и должны держаться вместе. делить горести и радости дней, даных нам всевышним. я уверена, пока есть люди небезразличные к другим, мир будет цвететь и лелеять.
разве это так много - быть человеком? наконец, проведать однажды старенькую бабушку, объяснить другу непонятный материал по , покормить бродячего пса , что великое начинается с малых подвигов. будьте человечны! мир - наш общий дом, боготворите его полнотой своей души!
Популярные вопросы