«землю сонце прикрашає,а людину-праця»,-каже народна мудрість.навіть маленьке діло ніколи не залишиться не поміченим.тому краще виконати навіть невеличку роботу,ніж сидіти без діла.час спливає дуже швидко,а змарнований час не наздогнати. треба не лінуватися та з любов`ю братися за будь-яке діло,тоді праця приноситиме користь і задоволення.
Ответ дал: Гость
горобець-боягуз. якщо він побачить людину, то одразу ж відлітає. напевно, думає, що поки ми його відволікаємо, позаду лізе кішка. зловить його і з"їсть або принесе людям, щоб гралися з ним, як з пташкою.
Популярные вопросы