з першого класу вчителі навчають нас що книга - найкращий вчитель та помічник. цей вчитель, хоч не говорить, але і не сварить.книга розповідає нам, як треба додавати чи віднімати,множити та ділити, читати та писати, і саме тоді коли ми навчемося цьому, вона надає нам життєві твори. деякі вигадані, деякі ні, але вони всеодно навчають нас, і приводять до правильного шляху, що робити, як діяти, що запобігати в тій чи іншій ситуації.
тому книга завжди може навчити нас всьому, в тому числі, і як жити.
Ответ дал: Гость
канікули найкраща пора томущо можна гуляти з друзями іграти футбол. на канікулах можна їздити на море на річку на озеро.найкращі канікули це літом не потрібно ходити до школи і вставати рано. літом можна займатися спортом і ходити на дискотеки, а ще можна ходити в ліс і на я думаю що канікули це найвесиліша пора
Ответ дал: Гость
ось і завершаєтся переодстанній рік мого навчання в школі. зараз у нас шкільні іспити і я дуже хвилююсь. але я думаю, що випускники зараз хвилюються більше, адже їх чекає складний вибір та прощання зі школою, що стала ніби рідною домівкою. через рік і мені знадобиться вибирати, що робити в житті, яке моє призначення. я вже зараз починаю вибирати собі майбутню профессію. я захоплююсь компьютерами(технікой чи щось ще напишете) і хочу повязати своє життя з цією сферою. але щоб навчатись і працювати в цій сфері мені потрібно поступити до вищого навчального закладу. я збираюсь дуже добре готуватись до тестів та екзаменів, адже це потрібно мені! сподіваюсь я зроблю правильний вибір і я прикладу максимум зуссиль аби добитися своєї мрії
і якщо від себе, готуйтесь раніше - увесь 11клас, а не так як я, з мая місяця))
Популярные вопросы