якось я вирішив піти у ліс. я довго ходив і дуже стомився. нарешті я побачив пеньок і присів відпочити. раптом я побачив зайчика, а він побачив мене. тваринка злякалася, але не втекла. я посміхнувся до звірка.прудконогий підстрибнув до мене і заглянув у очі. я подав йому хлібчика і він вдячно подивився.
я повернувся додому дуже радісний.
Ответ дал: Гость
Кущ калини навесні і восени. калина гарна будь-якої пори року.навесні вона вбирається у смарагдове листя.біле мереживо квіток робить її схожою на наречену.згодом на місце квітів з`являються кетяги,які наливаються терпким соком.а осінь привкрашає червоним і золотавим листям.яскраво-червоні кетяги ховаються в багряному листі.
Популярные вопросы