найбільша тварина суші-слон.слони жувуть у вічнозелених вологих тропічних лісах африки і азії.шия слона дуже коротка,тому їжу з землі,з високих дерев він дістає хоботом.п,є слон також за хобота.слон їсть листя,траву,банани,молодий бамбук.та найбільше подобається йому гілки дерев.хоботом слон вириває цілі дерева.поваливши дерево,слон об; їдає його гілки.
Ответ дал: Гость
влітку зайці в сіренькій шубці.вони при небезпеці ховаються під кущемами. гілочки кущів коричнувато-сіруватого кольору і цих тваринок непомітно. а взимку випадає багато снігу, тому зайці змінюють свою шубку на білесеньку,як сніжок.так вони і рятуються від хижаків.
Ответ дал: Гость
футбольний мяч ,моя матуся , лебедине озеро
Ответ дал: Гость
через часті завірюхи й заметілі лютий називали «вітродуєм» та «лютнем». в лютому лютують морози.
Популярные вопросы