Укожної людини своя домівка найкраща найтепліша найрідніша! як кажуть у гастях добре а дома краще!
Ответ дал: Гость
я вважаю що людина робить добру справу вiд щирого серця,для того,щоб оточуючим було затишно и комфортно,щоб життя навколо ставало цiкавою та захоплюючою.тiлюди,якi зробили добро нам,ми iх поввинi поважати та вiдповiсти теж самим.
отже за добру справу варто добре постояти
Ответ дал: Гость
1,2,3. види прикметників ?
4. види займенників ?
; з;
; а;
; й;
; м;
; е;
1. я к і с; н; і
2. віднос; ні
3. пр; и; свійні
4. с; к; ладенні
Ответ дал: Гость
в народі кажуть- "слово не горобець ,вилетить не зловиш."і справді яку велику силу має слово .воно може ранити,розчавити,вбити.слово може розвеселити ,підбадьорити,піднести .як часто ми навіть не задумуючись над своїми словами раним серце близьких нам людей.слово вимагає обережного ставлення.і лише від нас залежить які слова добирати в срілкуванні з іншими людьми.не говори що думаєш ,але думай що говориш.
Популярные вопросы