у дерева є коріння, якими воно міцно тримається на землі, а в людини є друзі, з якими вона пов'язана довгою і міцною дружбою. якщо у тебе багато друзів, то легше жити на світі. справжні друзі завжди прийдуть на в скрутну хвилину, дадуть добру пораду. друзям і важка робота під силу. недарма в народі кажуть: «не май сто рублів, а май сто друзів». адже в дружбі-велика сила. тож, якщо маєте поруч справжніх друзів - цінуйте їх і бережіть!
Ответ дал: Гость
куди б ми не поїхали у гості, або далеко навчатися ми все одно будемо сумувати за соїм рідним будинком.батьки завжди нас чекають. щоб ми не зробили вони завжди нам порадять як у цій ситуації потрібно діяти.одже всюди добре, а дома найкраще дім - це наша фортеця!
Ответ дал: Гость
тільки праця є людині жити, харчуватися. будеш сидіти склавши руки, нічого не вийде.
щоб щось мати, потрібно старанно працювати. ти ходиш до школи і здобуваєш там знання, які згодом використаєш на практиці. за свою роботу отримуєш винагороду.
2 .в дружбі-наша сила. коли в тебе багато справжніх друзів, вони зможуть тобі у важку життєву хвилину. дружба -це велика цінність. виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла. друзі -це наше щастя. а щастя - це коли тебе розуміють і підтримують . щоб мати вірного друга, треба самому бути вірним другом. то ж справді, як стверджує українське прислів*я, у нашій дружбі - наша сила.
Ответ дал: Гость
я,звісно, як і більша частина людей, вважаю, що здоров"я треба берегти,а берегти його треба як слід,ще змалку. у деяких людей виникають такі запитання-відповіді: наприклад, навіщо мені ходити до лікаря, у мене ж нічого не болить,змалку всі діти миють руки тільки раз на день,беруть руки в рот запилені,але ж вони не можуть зрозуміть що це все мікроби, через цю пиль вони потрапляють до кишечника, та перетворюються у ще більше більше та більше кількість мікробів.потім ці мікроби потрапляють до желудку та з"являється якась серйозна хвороба.я вважаю,що так не треба, змалку і зовсім треба намагатися зовсім не хворіти.для цього треба мити руки 4 рази на день,купатися,чистити зуби, щоб мікроби не потрапляли ні в якому разі до організму.бережіть своє здоров"я змалку та будете здоровими усе своє життя!
Популярные вопросы