ответ: мабуть, не знайдеться жодної людини, яка б не раділа настанню літа. особливо його чекають всі школярі, адже попереду тривалі літні канікули. а це означає, що навчання не затримує на одному місці, можна здійснювати різні подорожі, відпочивати та насолоджуватися теплом сонячних променів, милуватися красою пахучої природи.
я теж люблю літо, це моя улюблена пора року. мені дуже подобатися їздити за місто на дачу до бабусі, особливо, коли вже починають дозрівати різні ягоди: полуниця, малина, смородина, аґрус. люблю вставати зарано, щоб встигнути насолодитися сходом сонця, послухати ранішній спів птахів.
объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
всі люди якимось чином дбають про своє здоровя.але більшість з них думають про нього лише тоді, коли з ним починаються проблеми.тільки тоді до людей приходить думка що треба берегти здоровя змолоду, щоб потім не хвооріти.бо здоровя не можливо купити, а іншого життя в нас не буде.тому треба берегти здоровя змолоду. будьте здорові!
Ответ дал: Гость
Навесні навесні білокора красуня береза починає зеленіти однією з перших.вона ніби прокидається після довгого зимового сну .її тонкі гілки вкриваються зеленими ніжними листочками. вони маленкі схожі на сердечка.у цей час н березы з*являються пухнасті сережки.під впливом сонячного тепла по березовому стовбуру починаэ текти сік . поставь лучшее решение
Популярные вопросы