я дуже люблю бувати на екскурсіях.особливо мени подобаеться відвідуваті визначні місц украіні.я вже побувавала у кам * янці-подільському, хотині, дубні.найбільше мене вражають старовинне замки і фортеці.я мрію побувати у збаразькому замку, що на тернопілі.у
ньому знімали чимало історичних кінофільмів, зокрема "вогнем і мечем" і "тарас бульба". стін збарозького замку пам * ятають славетних сторінках українськоі історії.
мова рідна, як море, – безконечна, могутня, котить свої лексикони, яким немає кінця-краю.в рідній українській мові таїться мудрість віків і пам’ять тисячоліть. у ній ми чуємо зойки і відчаї матерів у годину лиху, переможний гук воїнів-хлопців у побідну годину; в ній – пісня дівочого серця в коханні. у мові мого народу – його щирість, радощі й печалі, його труд і піт, кров і сміх, безсмертя його. а як тішить серце гумористичне слово мого народу. тоді здається, що саме українське слово і є найдужчим і найбагатшим, бо словом іншої мови так не скажеш. тому-то слово українське є і захистом, і гордістю, і розрадою в годину смутку. а яке слово українське вагоме в годину гніву, воно тоді гримить та клекоче, як блискавка. а ніжне слово «коханашроймає серце, манить своєю лагідністю та ласкавістю, здається, що ти після такого слова сказаного власне тобі, – найкраща, найщасливіша людина на світі. воно повертає тебе прибудь -якому настрої до життя, до діяння.
Ответ дал: Гость
на уроці розповідала скоромовку не закриваючи рота.
Популярные вопросы