з дитинства нас привчають робити добро людям, у важку хвилину, бути чуттєвими до чужого горя. завжди знайдуться люди готові поспівчувати, , дати пораду. будь-яка людина здатна на добрі вчинки і тому треба не боятися їх здійснювати.
сьогодні ти комусь допоміг, а завтра допожуть тобі. світ не без добрих людей.творіть добро і люди будуть вдячні вам.тільки доброта і милосердя зроблять нас справжніми людьми.
Ответ дал: Гость
калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини гіркі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
Ответ дал: Гость
художник намалював казкову осінь чарівним пензлем.
на аркуші паперу почали зявлятися нариси малюнку.
тільки справжній скульптор може створити з гіпсу диво.
підточивши олівець,письменник написав початок дива.
Ответ дал: Гость
діалог-розмову дідуся з онуком про хліб та пшеницю з використанням сполучників підрядності, пропоную скласти так: - діду, а чого в україні так шанують хліб? - онучку, хліб - справжній скарб, що здатний прогодувати кожного з нас.- а чи важко виготовляють хліб? - так, люди тяжко працюють, щоб хліб потрапив до нашого з тобою столу. - може, розповіси мені трохи? - звичайно. спочатку люди обробляють землю та сіють пшеницю. потім збирають достиглу пшеничку та відправляють її на млин. там її переробляють на борошно. а далі, спробуй сам здогадатись, як виготовляють хлібчик. - мабуть, діду, потім борошно відправляють до пекарні, у якій кулінари випікають смачний хліб. потім вантажники завантажують його до машини та розвозять крамницями.- все правильно, онучку. але ж не лише хліб виготовляють з борошна.- а що ще, діду? - ще з борошна виготовляють булочки, бублики, печиво, пироги та пиріжки, пампушки та вареники. тож варто шанувати пшеницю, що нас годує.- дякую тобі, дідусю, за таку цікаву розмову! - звертайся, онучку!
Популярные вопросы